Talenten

De Gelderse KeepersSchool is in staat om talenten goed te begeleiden en te helpen doorgroeien naar de absolute top. Voorwaarde hierbij is natuurlijk dat het talent al van nature enigszins aanwezig is bij de keepers. Onderstaande keepers hebben de opleiding van de Gelderse KeepersSchool doorlopen en zijn vervolgens naar een Betaald Voetbal Organisatie of nationaal team gegaan.

Seizoen 2017-2018

Naam                         

 Oude club                     

 Nieuwe club/ nationaal elftal      

 

Robin Theissen
VIOD
De Graafschap


Lars Molenaar
SDOUC Ulft
De Graafschap


Gijs Schalks
Achilles
De Graafschap

Lennart Brandes
S.C. Südlohn (Dld)
Rot-Weiss Essen

 Davey Frerhe
 PSV  FC Den Bosch
 
 Julian Deunk
 AZSV  FC Twente
 
 Rick Jonkers
 De Graafschap
 PSV  
 Fabiënne Rouw
 PEC Zwolle
 FC Twente
 

 


Seizoen 2016-2017

 Naam                         

 Oude club                     

 Nieuwe club/ nationaal elftal      

 

Kevin Gadella
PSV Eindhoven
Vitesse Arnhem


Lois Niënhuis
Longa Lichtenvoorde
FC Twente vrouwen


Teun Liebrand
V.V.G. Gaanderen
De Graafschap


Siem Isselman
F.C. Zutphen
De Graafschap


Seizoen 2015-2016

 Naam                         

 Oude club                     

 Nieuwe club/ nationaal elftal      

 

Pepijn Vonk
Hercules Utrecht
Feyenoord Rotterdam


Tom Bramel
D.V.V. Duiven
Vitesse Arnhem


Sten Kreemers
Longa Lichtenvoorde
De Graafschap


Oliver Kruger
DZC '68 Doetinchem
De Graafschap
Gijs Lensink
Viod Doetinchem
De Graafschap


Hidde Jurjus
De Graafschap
PSV Eindhoven

 

Seizoen 2014-2015

 Naam                         
 Oude club                     
 Nieuwe club/ nationaal elftal      
 
Kevin Lindenschot
Bastion
De Graafschap
Stijn Groeneveld
v.v. Vorden
De Graafschap

Twan Wielen
v.v. Viod
De Graafschap
Sem van Groningen
DVC'26 Didam
De Graafschap
Paul Vlaskamp
SV Overwetering
Go Ahead Eagles
 
David Baars
A.B.S. Bathmen
Go Ahead Eagles
 
Jur Tankink
SV Longa
FC Twente
 

 

Seizoen 2013-2014

 Naam                         
 Oude club                     
 Nieuwe club/ nationaal elftal      
 
 Rilotte Brouwer
 Eldenia
 PEC Zwolle
 Moon Pondes
 KSH
 FC Twente
 Pelle Pieter Verijzer  v.v. Dieren
 De Graafschap
 
 Tjaidy Knippers  FC Trias
 De Graafschap
 
 Rick Jonkers  v.v. Rheden
 De Graafschap  
 Jordy Rondeel
 s.v. Silvolde
 Go Ahead Eagles
 
 Steven van Dijk  W.S.V.  Go Ahead Eagles  
 Iris de Haan
 Cupa   PEC Zwolle
 
 Lois Nienhuis  Longa Lichtenvoorde
 FC Twente
 


Seizoen 2012-2013

 Naam                         
 Oude club                     
 Nieuwe club/ nationaal elftal      
 
 Thomas Holman  JVC Cuijk   
 NEC
 Jurre Schaafsma
 Zeeburgia  PSV
 Gijs Schalks
 SION
 FC Oss
 
 Gijs Harmsen
 PAX  De Graafschap