Privétrainingen

Op de maandag en vrijdagavond vinden de privétrainingen bij de Gelderse KeepersSchool plaats. Onderstaand de groepen in najaar 2018. Van de privétrainingen zijn de foto's te vinden via: Privétraining maandagavond en Privétraining vrijdagavond.

Privétraining vrijdagavond
Groep 1 (16.00-17.00)
Boven van links naar rechts: Kevin Swarthoff, Anton Scheutjens, Guus Vaags, Jordy v.d. kracht, Edwin Susebeek, Ömer Demirci, Mitchel v.d. Horst, Pepijn Teloh, Jasper Heusinkveld.
Onder van links naar rechts: Simon Eitjes, Joey Fangmann, Julius Geven, Thomas Oonk, Fienne Bussmann, Oliver Kruger, Luuk Altena.
Niet op de foto: Rick van Eupen.

Groep 2 (17.00-18.00)
Boven van links naar rechts: Daniel Krosse, Guus Vaags, Anton Scheutjens, Ömer Demirci, Jordy v.d. Kracht, Pepijn Teloh, Jasper Heusinkveld, Mitchel v.d. Horst.
Onder van links naar rechts
: Sam Bouwman, ShaSha Derksen, Yoël Olyslag, Edwin Susebeek, Imran Löwenthal, Kevin Swarthoff, Mark Lommert, Kevin Spieker, Loek Wentink.
Niet op de foto: Kenan Löwenthal.

Groep 3 (18.00-19.00)
Boven van links naar rechts: Daniel Krosse, Mitchell van der Horst, Anton Scheutjens, Nick van den Dam, Jordy v.d. Kracht, Luc Roelofsen, Ömer Demirci, Pepijn Teloh, Jasper Heusinkveld, Guus Vaags, Mitchel v.d. Horst.
Onder van links naar rechts: Ruben Helbers, Kevin Voorhorst, Jordy Susebeek, Edwin Susebeek, Kevin Swarthoff, Gijs Lensink, Luca Willemsen, Simon Kuipers.
Niet op de foto: Glen Elferink.

Groep 4 (19.00-20.00)

Boven van links naar rechts: Daniel Krosse, Mitchell van der Horst, Anton Scheutjens, Ömer Demirci, Mitchel v.d. Horst, Nick van den Dam, Pepijn Teloh, Jordy v.d. Kracht, Guus Vaags, Jasper Heusinkveld, Kevin Swarthoff.
Onder van links naar rechts: Luuk Altena, Kevin Lindenschot, Bart Wiecherink, Bas Beltman, Edwin Susebeek, Jorin Paardekooper, Jake Diepenbroek, Thijmen Stolte, Bode Klomps.

Privétraining maandagavond

Groep 1 (17.00-18.00)
Van links naar rechts: Edwin Susebeek, Thijmen Frerix, Ömer Demirci.

Groep 2 (18.00-19.00)

foto volgt

Groep 3 (19.00-20.00)
Van links naar rechts: Daniel Krosse, Gijs Molendijk, Edwin Susebeek, Bas Molendijk, Ömer Demirci.

Groep 4 (20.00-21.00)

Van links naar rechts: Daniel Krosse, Gijs Molendijk, Edwin Susebeek, Jesper Giesen, Ömer Demirci.